Продукція > AVX > TWAA226K075SBYZ0000
TWAA226K075SBYZ0000
TWAA226K075SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 22uF 10% ESR=5.1 Ohms
Написати відгук