Продукція > AVX > TWAA226M025CBYZ0000
TWAA226M025CBYZ0000
TWAA226M025CBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 22uF 20% ESR=4 Ohms
Написати відгук