Продукція > AVX > TWAA226M075CBYZ0700
TWAA226M075CBYZ0700
TWAA226M075CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 22uF 20% ESR=5.1 Ohms
Написати відгук