Продукція > AVX > TWAA276M060CBYZ0700
TWAA276M060CBYZ0700
TWAA276M060CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 27uF 20% ESR=5 Ohms
Написати відгук