Продукція > AVX > TWAA336K015SBYZ0000
TWAA336K015SBYZ0000
TWAA336K015SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 15V 33uF 10% ESR=4 Ohms
Написати відгук