Продукція > AVX > TWAA336K050CBYZ0000
TWAA336K050CBYZ0000
TWAA336K050CBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 33uF 10% ESR=5 Ohms
Написати відгук