Продукція > AVX > TWAA336K050SBYZ0000
TWAA336K050SBYZ0000
TWAA336K050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 33uF 10% ESR=5 Ohms
Написати відгук