Продукція > AVX > TWAA336K075CBDZ0000
TWAA336K075CBDZ0000
TWAA336K075CBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF 10% ESR=2.5 Ohms
Написати відгук