Продукція > AVX > TWAA336K075SBSZ0000
TWAA336K075SBSZ0000
TWAA336K075SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF 10% ESR=2.5 Ohms
Написати відгук