Продукція > AVX > TWAA336M015CBYZ0700
TWAA336M015CBYZ0700
TWAA336M015CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 15V 33uF 20% ESR=4 Ohms
Написати відгук