Продукція > AVX > TWAA336M050SBYZ0700
TWAA336M050SBYZ0700
TWAA336M050SBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 33uF 20% ESR=4 Ohms
Написати відгук