Продукція > AVX > TWAA336M075SBEZ0000
TWAA336M075SBEZ0000
TWAA336M075SBEZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF 20% ESR=2.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук