Продукція > AVX > TWAA336M075SBYZ0000
TWAA336M075SBYZ0000
TWAA336M075SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF 20% ESR=2.5 Ohms
Написати відгук