Продукція > AVX > TWAA476M060CBSZ0000
TWAA476M060CBSZ0000
TWAA476M060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 47uF 20% ESR=2 Ohms
Написати відгук