Продукція > AVX > TWAA476M060SBDZ0000
TWAA476M060SBDZ0000
TWAA476M060SBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 47uF 20% ESR=2 Ohms
Написати відгук