Продукція > AVX > TWAA566K030CBYZ0000
TWAA566K030CBYZ0000
TWAA566K030CBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 56uF 10% ESR=5.2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук