Продукція > AVX > TWAA566M030CBYZ0700
TWAA566M030CBYZ0700
TWAA566M030CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 56uF 20% ESR=5.2 Ohms
Написати відгук