Продукція > AVX CORPORATION > TWAA686K025SBEZ0000
TWAA686K025SBEZ0000
TWAA686K025SBEZ0000 AVX Corporation
TWA-E.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 10% 25V AXIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 25V 68uF 10% ESR=2.5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAA686K025SBEZ0000 TWAA686K025SBEZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 25V 68uF 10% ESR=2.5 Ohms