Продукція > AVX > TWAA686K050CBSZ0000
TWAA686K050CBSZ0000
TWAA686K050CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 68uF 10% ESR=1.5 Ohms
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук