Продукція > AVX > TWAA686K050SBSZ0000
TWAA686K050SBSZ0000
TWAA686K050SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 68uF 10% ESR=1.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук