Продукція > AVX > TWAA686K050SBYZ0000
TWAA686K050SBYZ0000
TWAA686K050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 68uF 10% ESR=2.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук