Продукція > KYOCERA AVX > TWAB107M060CBEZ0700
TWAB107M060CBEZ0700
TWAB107M060CBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA_E-3165484.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 100uF Case T2/B ESR=2.5Ohms Axial
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук