Продукція > AVX > TWAB127K050SBEZ0000
TWAB127K050SBEZ0000
TWAB127K050SBEZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 120uF 10% ESR=2 Ohms
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 120UF 10% 50V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB127K050SBEZ0000 TWAB127K050SBEZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: CAP TANT 120UF 10% 50V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 50 V