Продукція > AVX > TWAB157K060CBSZ0000
TWAB157K060CBSZ0000
TWAB157K060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 150uF 10% ESR=2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук