Продукція > AVX > TWAB157K060SBSZ0000
TWAB157K060SBSZ0000
TWAB157K060SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 150uF 10% ESR=1.1 Ohms
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук