Продукція > AVX > TWAB157M060SBSZ0000
TWAB157M060SBSZ0000
TWAB157M060SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 150uF 20% ESR=1.1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук