Продукція > KYOCERA AVX > TWAB227K050CBSZ0000
TWAB227K050CBSZ0000
TWAB227K050CBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 50V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 50V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB227K050CBSZ0000 TWAB227K050CBSZ0000 Виробник : Kyocera AVX TWA-E.pdf Tantalum Capacitors - Wet 220UF 50V 10% T2