Продукція > KYOCERA AVX > TWAB227K050SBEZ0000
TWAB227K050SBEZ0000
TWAB227K050SBEZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 50V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 50V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 50 V.