Продукція > AVX CORPORATION > TWAB277K025SBYZ0000
TWAB277K025SBYZ0000
TWAB277K025SBYZ0000 AVX Corporation
TWA-Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 270UF 25V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 25V 270uF Temp200 C ESR=900mOhms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB277K025SBYZ0000 TWAB277K025SBYZ0000 Виробник : AVX TWA-Y-777004.pdf Tantalum Capacitors - Wet 25V 270uF Temp200 C ESR=900mOhms 10%