Продукція > KYOCERA AVX > TWAB477K030CBSZ0000
TWAB477K030CBSZ0000
TWAB477K030CBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 850mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 30 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 850mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB477K030CBSZ0000 TWAB477K030CBSZ0000 Виробник : Kyocera AVX TWA_E.pdf Tantalum Capacitors - Wet 30V 470uF ESR=.85ohm s 10% T2