Продукція > AVX > TWAB567K025CBDZ0000
TWAB567K025CBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 560uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук