Продукція > AVX > TWAB567K025SBSZ0700
TWAB567K025SBSZ0700
TWAB567K025SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 560uF 10% ESR=1 Ohms
Написати відгук