Продукція > AVX > TWAB567M025CBSZ0000
TWAB567M025CBSZ0000
TWAB567M025CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 560uF 20% ESR=830 mOhms
Написати відгук