Продукція > AVX > TWAB567M025SBYZ0000
TWAB567M025SBYZ0000
TWAB567M025SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 560uF 20% ESR=1 Ohms
Написати відгук