Продукція > AVX > TWAB686K060SBYZ0000
TWAB686K060SBYZ0000
TWAB686K060SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 68uF Temp200 C ESR=2.5Ohms 10%
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук