Продукція > AVX > TWAB686K100CBDZ0000
TWAB686K100CBDZ0000
TWAB686K100CBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук