Продукція > KYOCERA AVX > TWAB686K100SBDZ0000
TWAB686K100SBDZ0000
TWAB686K100SBDZ0000 KYOCERA AVX
avx_03012019_TWA-DSCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 68UF 100V 10% T2
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB686K100SBDZ0000 TWAB686K100SBDZ0000 Виробник : AVX Corporation twa.pdf Description: CAP TANT 68UF 100V 10% AXIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
TWAB686K100SBDZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.1 Ohms