Продукція > KYOCERA AVX > TWAB686K100SBSZ0000
TWAB686K100SBSZ0000
TWAB686K100SBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB686K100SBSZ0000 TWAB686K100SBSZ0000 Виробник : AVX TWA_E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF Temp200 C ESR=2.5Ohms 10%