Продукція > AVX > TWAB686M100SBSZ0000
TWAB686M100SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 20% ESR=2.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук