Продукція > AVX > TWAB826M050CBYZ0700
TWAB826M050CBYZ0700
TWAB826M050CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 82uF 20% ESR=2.4 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук