Продукція > AVX > TWAB826M050SBYZ0000
TWAB826M050SBYZ0000
TWAB826M050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 82uF 20% ESR=2.4 Ohms
Написати відгук