Продукція > KYOCERA AVX > TWAD127K125SBEZ0000
TWAD127K125SBEZ0000
TWAD127K125SBEZ0000 Kyocera AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 120uF ESR=1.8ohms 10% T3
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук