Продукція > KYOCERA AVX > TWAD127M125CBEZ0700
TWAD127M125CBEZ0700
TWAD127M125CBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 120UF 20% 125V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 125 V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 120UF 20% 125V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD127M125CBEZ0700 TWAD127M125CBEZ0700 Виробник : Kyocera AVX TWA_E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125V 120uF Temp125 C ESR=1.8Ohms 20%