Продукція > AVX CORPORATION > TWAD157K100CBLZ0000
TWAD157K100CBLZ0000 AVX Corporation
TWA-E.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: WET TANT CAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 100V 150uF Temp125 C ESR=1.6Ohms 10%.
Інші пропозиції TWAD157K100CBLZ0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD157K100CBLZ0000 TWAD157K100CBLZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100V 150uF Temp125 C ESR=1.6Ohms 10%