Продукція > KYOCERA AVX > TWAD157K100SBDZ0000
TWAD157K100SBDZ0000
TWAD157K100SBDZ0000 KYOCERA AVX
TWA_Series_DSCC_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: D
Failure Rate: Z (Non-ER)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: D, Failure Rate: Z (Non-ER), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 100 V.