Продукція > KYOCERA AVX > TWAD337K075SBDZ0000
TWAD337K075SBDZ0000
TWAD337K075SBDZ0000 KYOCERA AVX
TWA_Series_DSCC_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD337K075SBDZ0000 TWAD337K075SBDZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
TWAD337K075SBDZ0000 TWAD337K075SBDZ0000 Виробник : KYOCERA AVX avx_03012019_TWA_DSCC-1537072.pdf Tantalum Capacitors - Wet 330UF 75V 10% T3