Продукція > AVX CORPORATION > TWAD397K015SBYZ0000
TWAD397K015SBYZ0000 AVX Corporation
TWA-Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 15V 390uF Temp200 C ESR=1.7Ohms 10%.
Інші пропозиції TWAD397K015SBYZ0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD397K015SBYZ0000 TWAD397K015SBYZ0000 Виробник : AVX TWA-Y-777004.pdf Tantalum Capacitors - Wet 15V 390uF Temp200 C ESR=1.7Ohms 10%