Продукція > AVX > TWAD397M060CBSZ0000
TWAD397M060CBSZ0000
TWAD397M060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 390uF 20% ESR=900 mOhms
Написати відгук