Продукція > KYOCERA AVX > TWAD477K050CBSZ0000
TWAD477K050CBSZ0000
TWAD477K050CBSZ0000 Kyocera AVX
TWA-E.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 470uF ESR=0.75oh ms 10% T3
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 50V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 750mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Failure Rate: Z (Non-ER), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD477K050CBSZ0000 TWAD477K050CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 50V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 750mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Failure Rate: Z (Non-ER)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 50 V