Продукція > AVX > TWAD477M050SBDZ0000
TWAD477M050SBDZ0000
TWAD477M050SBDZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 470uF 20% ESR=750 mOhms
Написати відгук